Udanych wakacji!

(2016-06-23)

Życzenia na wakacje dla uczniów i nauczycieli

(2016-06-23)

Zachód słońca nad morską plażą, kutry rybackie na piasku
                                                             Fot. Fotolia

Koniec roku szkolnego tuż za progiem. W związku z tym wszystkim nauczycielom serdecznie dziękujemy za ich codzienny trud i poświęcenie w kształtowaniu postaw i wiedzy młodego pokolenia. W szczególności dziękujemy tym dyrektorom i nauczycielom, którzy włączyli się w podnoszenie świadomości normalizacyjnej wśród młodzieży podczas minionego roku szkolnego.

Szanowni Państwo, podczas tych wakacyjnych dni życzymy Wam dużo spokoju i odpoczynku od codziennych problemów i trosk, tak aby z nowymi siłami przystąpić do dalszej  wytężonej pracy edukacyjnej. Zapraszamy także do ścisłej współpracy z Polskim Komitetem Normalizacyjnym.

Drodzy uczniowie, podczas wakacyjnego odpoczynku spróbujcie dostrzec wokół siebie to wszystko, co dzięki normalizacji pozwala przyjemnie i bezpiecznie spędzić wolny czas. Po wakacjach zapraszamy Was do udziału w piątym już Konkursie „Normalizacja i ja" – jak zwykle czekają cenne nagrody. Temat konkursu zamieścimy już niedługo w Strefie Edukacji.

I Konferencja „Biznes w chmurze”

(2016-06-23)

(2016-06-23)
7 czerwca 2016 r. w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie odbyła się I Konferencja „Biznes w chmurze". O tym interesującym wydarzeniu informowaliśmy już w maju. Celem Konferencji było uświadomienie olbrzymich korzyści dla biznesu płynących z technologii chmurowej. Uczestnicy spotkania z zainteresowaniem wysłuchali prezentacji ekspertów z różnych dziedzin w tym z zakresu IT, normalizacji (ochrona zasobów chmurowych) oraz uwarunkowań prawnych.

Więcej można przeczytać w „Wiadomościach PKN 6/2016"

Edukacja normalizacyjna nadal w centrum uwagi Komisji Europejskiej

(2016-06-13)

(2016-06-13)
1 czerwca 2016 r. ukazał się Komunikat Komisji do Parlamentu Europejskiego, Rady, Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego i Komitetu Regionów „Normy Europejskie na XXI w.” (COM(2016) 358 final). W swoim najnowszym komunikacie Komisja rozważa kwestie przyszłości systemu normalizacji europejskiej.

Wyświetlanie 1 - 3 z 134 rezultatów.
Pozycji na stronę 3
z 45