VIII Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole”

(2019-02-18)
 

15 marca 2019 roku odbędzie się VIII Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole" pod hasłem: „Normy + miasto = Smart City". Patroni konferencji to Minister Edukacji Narodowej, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej.

Organizatorami wydarzenia są: Polski Komitet Normalizacyjny oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

 

Baner VIII Konferencji - Normalizacja i Ja


Celem konferencji jest między innymi:

  • upowszechnianie wśród młodego pokolenia przekonania o roli norm technicznych i normalizacji w życiu codziennym;
  • zwrócenie uwagi uczniów na różnicę w podejściu do kwestii zastosowania norm;
  • zachęcenie nauczycieli do wprowadzenia tematyki normalizacyjnej i informacji o roli norm do swoich zajęć lekcyjnych w kontekście wprowadzenia normalizacji w nowych podstawach programowych nauczania w szkołach zawodowych.

Podczas konferencji odbędzie się również gala wręczenia nagród laureatom VII Ogólnopolskiego Konkursu „Normalizacja i ja". Już po raz piąty zostanie też nadany  honorowy tytuł „Promotora Edukacji Normalizacyjnej".

 

Do udziału w konferencji zapraszamy dyrektorów placówek oświatowych, nauczycieli oraz pracowników organów prowadzących i organów sprawujących nadzór pedagogiczny z całego kraju.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Aby wziąć w niej udział należy wypełnić Formularz zgłoszeniowy.

 

Konferencja odbędzie się 15 marca br. w Warszawie, w EuroCentrum Office Complex, Al. Jerozolimskie 134, budynek BETA, 1 piętro.

 

Program VIII konferencji

 

 

Organizatorzy konferencji

Logo PKN            Logo OEIIZK

 

Patroni honorowi

Logo MEN                  Logo MPiT
 

Logo ORE                        Logo Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego                        Logo             

 


Patroni Medialni

   Logo Smart City Blog    Logo Perspektywy         Logo Studio.net    Logo Studies.info