Działalność szkoleniowa

PKN Polski Komitet Normalizacyjny poprzez oferowane szkolenia pragnie wspierać swoich Klientów w wyznaczaniu i realizowaniu nowych standardów, tak aby Państwa produkt mógł być konkurencyjny na rynku.
 

Co mogą Państwo zyskać szkoląc się w Polskim Komitecie Normalizacyjnym?

 

Aktualna wiedza

dostęp do aktualnego stanu
wiedzy i prac normalizacyjnych,
prowadzonych zarówno
na poziomie krajowym,
jak i międzynarodowym.

Kompetecje

podniesienie
kompetencji zespołu,
poprzez przekazywanie wiedzy

Specjaliści

możliwość kontaktu
ze specjalistami
z danej dziedziny

Rzeczowy przekaz

sprawdzoną wiedzę, przekazaną
w sposób jasny i rzeczowy

 

PKN oferuje szkolenia tradycyjne i szkolenia typu e-learning.

Szkolenia tradycyjne

Z interesującym tematem mogą się Państwo zapoznać podczas szkoleń otwartych lub na szkoleniach zamkniętych. Specyfika szkoleń otwartych polega na tym, iż są one adresowane do wielu odbiorców, często z jednej branży. Podczas szkolenia spotykają się przedstawiciele różnych firm ze wszystkich regionów kraju. Zaletą tego typu szkoleń jest możliwość wymiany informacji z osobami pracującymi na podobnych stanowiskach i spotykających się z podobnymi problemami. Szkolenie jest okazją do porównania doświadczeń i zaobserwowania, jak w danej sytuacji poradzili sobie inni przedsiębiorcy. Specyfika szkoleń zamkniętych polega na tym, iż są one odpowiedzią na konkretne zapotrzebowanie wiedzy z danej dziedziny zgłoszone nam przez Państwa. Szkolenie zawsze jest dostosowane do indywidualnych potrzeb Państwa. Poza programem szkolenia mogą Państwo decydować również o sposobie prowadzenia zajęć, rodzaju zadań i ćwiczeń, miejscu, w którym ma się odbyć szkolenie, terminie szkolenia oraz czasie jego trwania. Prosimy o przesyłanie swoich szczegółowych zapytań wraz z oczekiwaniami na adres szkolenia@pkn.pl. Prowadzący szkolenia to specjaliści zatrudnieni w Polskim Komitecie Normalizacyjnym, jak również profesjonaliści firm zewnętrznych, posiadający wiedzę teoretyczną oraz praktyczną.


Szkolenia typu e-learning

Szkolenia typu e-learning to nowość w naszej ofercie – są one kierowane do osób, które preferują naukę na odległość: skorzystanie z tej formy szkolenia jest możliwe bez konieczności fizycznej obecności w sali wykładowej. Szkolenia e-learningowe to przełożenie tradycyjnej prezentacji na prostą formę w postaci ekranów. W naszych szkoleniach znajdą Państwo treści merytoryczne oraz testy sprawdzające nabytą wiedzę. Aby korzystać ze szkoleń płatnych, konieczne jest wykupienie dostępu do szkoleń w sklepie internetowym. Po dokonaniu płatności wystarczy zalogować się w Portalu Wiedza i po kilku chwilach można przeglądać szkolenie.