Działalność szkoleniowa

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Polskiego Komitetu Normalizacyjnego w zakresie szkoleń on-line, tradycyjnych oraz e-learningowych.


Szkolenia on-line

To szkolenia, w których można brać udział ze swojego miejsca pracy czy z domu. Odbywają się poprzez platformę internetową, a do udziału w nich konieczny jest jedynie komputer lub tablet, szybkie łącze internetowe oraz zestaw słuchawkowy z mikrofonem. 

Szkolenia prowadzone są przez wykładowcę w czasie rzeczywistym, z udziałem kilku uczestników. Możliwe jest zadawanie pytań wykładowcy, więc wszelkie niejasności czy wątpliwości dotyczące przekazywanego materiału mogą być na bieżąco wyjaśnione, a przekazywana wiedza uzupełniona.
 


Szkolenia tradycyjne

Umożliwiają doskonalenie umiejętności z wykorzystaniem praktycznych przykładów. Dzięki możliwości zadawania problemowych pytań uczestnicy mają wpływ na przebieg spotkania i poszerzenie wiedzy, którą można sprawdzić i utrwalić podczas ćwiczeń i dyskusji. Takie szkolenia pozwalają na interakcje z trenerem oraz stanowią doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i budowania relacji z innymi uczestnikami.

PKN prowadzi zarówno szkolenia otwarte (dostępne dla każdego zainteresowanego), jak i zamknięte (możliwość doboru formy spotkania, tematu, czasu i miejsca) – pytania i propozycje prosimy kierować pod adresem szkolenia@pkn.pl.  
 


E-learning

To szkolenia dopasowanie do tempa, intensywności i sposobu uczenia się uczestników, w dowolnie wybranym miejscu i czasie. Materiał podzielony na zagadnienia pozwala na robienie przerw, powtórki po poszczególnych częściach, powrót do dowolnie wybranego fragmentu oraz sprawdzenie wiedzy dzięki testowi.

Aby korzystać z naszych płatnych szkoleń e-learningowych, konieczne jest wykupienie dostępu do danego szkolenia w sklepie internetowym PKN. Po dokonaniu płatności należy zalogować się na Portalu Wiedza, w którym szkolenie będzie dostępne.    
 

  

Nasze szkolenia to:

 

Ikonka - aktualna wiedza ikonka - kompetencje Ikonka - specjaliści Ikonka - przekaz

Aktualna wiedza

dostęp do aktualnego stanu
wiedzy i prac normalizacyjnych,
prowadzonych zarówno
na poziomie krajowym,
jak i międzynarodowym

Kompetencje

podniesienie
kompetencji zespołu
poprzez przekazywanie wiedzy

Specjaliści

możliwość kontaktu
ze specjalistami
z danej dziedziny

Rzeczowy przekaz

sprawdzona wiedza, przekazana
w sposób jasny i rzeczowy