Finał IV Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej w ŁCDNiKP w Łodzi

(2022-04-27)

20 kwietnia 2022 roku w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego odbył się finał IV Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej „Normalizacja wokół nas i dla nas", adresowanego do uczniów szkół ponadpodstawowych województwa łódzkiego. Konkurs objęty był patronatem honorowym Polskiego Komitetu Normalizacyjnego.

I Regionalny Konkurs Wiedzy Normalizacyjnej rozstrzygnięty

(2022-04-25)

Za nami finał I Regionalnego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej zorganizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie.
Konkurs był objęty honorowym patronatem Prezesa Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, Starosty Krotoszyńskiego, Prezesa Banku Spółdzielczego w Krotoszynie oraz Prezesa Krotoszyńskiej Izby Rzemieślniczej. Celem konkursu było upowszechnianie wśród uczniów wiedzy o normalizacji oraz wzrost świadomości znaczenia normalizacji w życiu codziennym, a także przygotowanie uczniów do wykorzystania rozwiązań normalizacyjnych w praktyce zawodowej.

X Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja”

(2022-02-02)

Jak wyobrażasz sobie nasz świat za kilka lat? Wszyscy chcemy, by był lepszy, sprawiedliwszy i bardziej zrównoważony. Chcemy świata, którym można cieszyć się dzisiaj i który można chronić dla przyszłych pokoleń. To bardzo ambitne cele!

Zmiana klimatu jest jednym z najważniejszych wyzwań obecnych czasów. Ludzie na wszystkich kontynentach odczuwają skutki zmian klimatycznych; nietypowe temperatury, podwyższone poziomy morza czy ekstremalne zjawiska pogodowe niestety nie są zjawiskami rzadkimi. Nigdy dotąd wskaźnik emisji gazów cieplarnianych nie był tak wysoki. Zgodnie z przewidywaniami, średnia temperatura globu jeszcze się zwiększy.

Przeciwdziałanie zmianom klimatycznym jest wyzwaniem globalnym, które nie uznaje granic państwowych, wymaga współpracy oraz wykorzystania wszystkich dostępnych narzędzi, w tym norm!

Wyświetlanie 1 - 3 z 43 rezultatów.
Pozycji na stronę 3
z 15