Finał V Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej w Starachowicach

(2022-12-20)

16 grudnia 2022 roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach odbył się finał V Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej. Konkurs był objęty patronatem honorowym Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Starosty Starachowickiego oraz Dyrektor ZSZ nr 2 – Grażyny Małeckiej.

Czytaj więcej >>

XI Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja”

(2023-01-11)

„Betonoza czy zieleń? Zrównoważona urbanistyka z Polskimi Normami"

Świat dąży do równowagi. Do 2030 roku wszystkie siły skierowane są ku poprawie codziennego życia ze szczególnym uwzględnieniem klimatu i poszanowania zasobów naszej planety. Mają w tym pomóc Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Jeden z nich odnosi się do zrównoważonych miast i społeczności. W jaki sposób możemy dążyć do pomyślnego rozwoju miast i przestrzeni, w której żyjemy?

Żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie, wyjdź na zewnątrz. Rozejrzyj się wokół. Jaka jest Twoja okolica?

Od pewnego czasu ścierają się dwa trendy w przestrzeni miejskiej – jedni zastępują trawniki i drzewa szarym betonem, inni wręcz przeciwnie – chcą coraz więcej zieleni wokół.

Który kolor Ty najczęściej widzisz w otoczeniu wokół siebie?

„Betonoza czy zieleń? Zrównoważona urbanistyka z Polskimi Normami" – to temat tegorocznego konkursu „Normalizacja i ja". Do udziału w nim tradycyjnie zapraszamy uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych. Proponujemy cztery kategorie dla uczniów: praca pisemna, grafika komputerowa, grafika  i film, a dla nauczycieli scenariusz lekcji obejmujący obszar tematyczny zawarty w tytule konkursu.

Podsumowanie X Ogólnopolskiego Konkursu „Normalizacja i ja"

(2022-05-26)

Miło nam poinformować, że X Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i Ja" został rozstrzygnięty. Konkurs, którego tematem przewodnim było „Dbaj o klimat z normami", cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Wyświetlanie 1 - 3 z 23 rezultatów.
Pozycji na stronę 3
z 8