VI Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja”

(2017-10-04)
Już po raz szósty zapraszamy uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych (ponadpodstawowych) wszystkich typów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Normalizacja i ja". W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym proponujemy trzy kategorie wyrazu dla uczniów: komiks, film i esej, a dla nauczycieli scenariusz lekcji obejmujący obszar tematyczny zawarty w tytule Konkursu.

V Konkurs „Normalizacja i Ja" rozstrzygnięty

(2017-10-04)
Stało się już tradycją, że Polski Komitet Normalizacyjny zaprasza uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych wszelkich typów do udziału w kolejnych Konkursach „Normalizacja i Ja". Konkurs realizowany w roku szkolnym 2016/2017 był już piątym z kolei, a jego celem było upowszechnienie wśród młodego pokolenia przekonania, że tylko Polskie Normy gwarantują bezpieczeństwo wyrobów.

Finał II Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej w Lublinie

(2017-10-04)
7 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie, odbył się finał II Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej oraz podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Normalizacja tworzy ład wokół Nas" dla szkół gimnazjalnych.

Wyświetlanie 1 - 3 z 25 rezultatów.
Pozycji na stronę 3
z 9