VII Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja”

(2019-02-01)
Do udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Normalizacja i ja" tradycyjnie zapraszamy uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych (ponadpodstawowych) wszystkich typów. Proponujemy trzy kategorie wyrazu dla uczniów: grafika, film i esej, a dla nauczycieli scenariusz lekcji obejmujący obszar tematyczny zawarty w tytule Konkursu.

Podsumowanie VI Konkursu „Normalizacja i Ja”

(2018-02-19)
Konkurs był realizowany w roku szkolnym 2017/2018, w okresie od 4 października 2017 roku do 25 stycznia 2018, a jego celem było upowszechnienie wiedzy o roli norm technicznych w ochronie środowiska oraz zachęcenie nauczycieli do wprowadzenia tematyki normalizacyjnej i informacji o roli norm do swoich zajęć lekcyjnych.

VI Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja”

(2018-01-10)
Już po raz szósty zapraszamy uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych (ponadpodstawowych) wszystkich typów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Normalizacja i ja". W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym proponujemy trzy kategorie wyrazu dla uczniów: komiks, film i esej, a dla nauczycieli scenariusz lekcji obejmujący obszar tematyczny zawarty w tytule Konkursu.
Wyświetlanie 1 - 3 z 27 rezultatów.
Pozycji na stronę 3
z 9