IX Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja”

(2021-02-11)
Tematem przewodnim tegorocznego Konkursu „Normalizacja i ja" jest „Znaczenie norm w rozwoju przemysłu przyszłości”, a do udziału w nim tradycyjnie zapraszamy uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych wszystkich typów. Proponujemy trzy kategorie wyrazu dla uczniów: grafika, film i esej, a dla nauczycieli scenariusz lekcji obejmujący obszar tematyczny zawarty w tytule konkursu.

Podsumowanie VIII Ogólnopolskiego Konkursu „Normalizacja i ja"

(2020-05-20)
Tradycyjnie, Gala rozdania nagród Konkursu „Normalizacja i Ja” odbywała się w czasie trwania dorocznych Konferencji „Normalizacja w Szkole”, niestety w tym roku Konferencja została odwołana z powodu pandemii. Dlatego publikujemy podsumowanie Konkursu na naszej stronie.

Finał II Powiatowego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej w Krotoszynie

(2020-02-24)
19 lutego 2020 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie odbył się drugi już konkurs Wiedzy Normalizacyjnej dla uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu krotoszyńskiego. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Prezes Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, Starosta Krotoszyński i Bank Spółdzielczy w Krotoszynie. W finale konkursu wzięli udział uczniowie pięciu szkół powiatowych.
Wyświetlanie 1 - 3 z 35 rezultatów.
Pozycji na stronę 3
z 12