Podsumowanie X Ogólnopolskiego Konkursu „Normalizacja i ja"

(2022-05-26)

Miło nam poinformować, że X Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i Ja" został rozstrzygnięty. Konkurs, którego tematem przewodnim było „Dbaj o klimat z normami", cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Finał IV Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej w ŁCDNiKP w Łodzi

(2022-04-27)

20 kwietnia 2022 roku w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego odbył się finał IV Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej „Normalizacja wokół nas i dla nas", adresowanego do uczniów szkół ponadpodstawowych województwa łódzkiego. Konkurs objęty był patronatem honorowym Polskiego Komitetu Normalizacyjnego.

I Regionalny Konkurs Wiedzy Normalizacyjnej rozstrzygnięty

(2022-04-25)

Za nami finał I Regionalnego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej zorganizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie.
Konkurs był objęty honorowym patronatem Prezesa Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, Starosty Krotoszyńskiego, Prezesa Banku Spółdzielczego w Krotoszynie oraz Prezesa Krotoszyńskiej Izby Rzemieślniczej. Celem konkursu było upowszechnianie wśród uczniów wiedzy o normalizacji oraz wzrost świadomości znaczenia normalizacji w życiu codziennym, a także przygotowanie uczniów do wykorzystania rozwiązań normalizacyjnych w praktyce zawodowej.

Wyświetlanie 1 - 3 z 21 rezultatów.
Pozycji na stronę 3
z 7