Zostań naszym wykładowcą

Szerokie zainteresowanie oferowanymi przez nas szkoleniami i pojawiające się wciąż nowe tematy prowokują do ustawicznego poszukiwania specjalistów zainteresowanych podjęciem współpracy z Sekcją Szkoleń w Polskim Komitecie Normalizacyjnym.
 
ludzie przy stole Fot. Adobe Stock/ © grki
Fot. Adobe Stock/ © grki
 
Jeżeli zechcieliby Państwo dołączyć do grona naszych prelegentów, dzielić się wiedzą z innymi specjalistami i przekazywać zdobyte doświadczenie na szkoleniach, warsztatach i konferencjach organizowanych przez Polski Komitet Normalizacyjny, serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy.
 
Zapraszamy do podjęcia współpracy organizacje i instytucje zrzeszające różne grupy branżowe. W swojej działalności staramy się poszerzać grono naszych partnerów o organizacje, które mogą przyczynić się do rozwoju i wzbogacenia zaplecza merytorycznego i organizatorskiego Sekcji Szkoleń w PKN.
 
Prosimy o przesłanie swojej oferty i CV na poniższy adres:
 
 
Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 22 55 67 766
 
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polski Komitet Normalizacyjny (PKN)  siedzibą ul. Świętokrzyska 14, 00-050 Warszawa.
Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne w celu złożenia oferty współpracy w zakresie prowadzenia szkoleń organizowanych przez PKN.

Przysługuje Pani/u prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, aktualizacji, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia i usunięcia.
Dane będą przetwarzane przed okres 2 lat, a następnie archiwizowane.
W sprawach spornych przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Wyjaśnień w sprawach związanych z danymi osobowymi udziela Inspektor Ochrony Danych Osobowych  tel. 22 5567661 e-mail daneosobowe@pkn.pl.