Komunikatory

Portal Wiedza to coś więcej niż tylko wiedza i edukacja. Dołącz do społeczności normalizacyjnej przez rejestracje i korzystaj w dowolny sposób z dostępnych komunikatorów. Pozwolą Ci one nawiązać nowe znajomości, prowadzić dyskusje ze znajomymi, zamieszczać krótkie wpisy, a także artykuły, zdjęcia i filmy.
 

ludziki

Sprawdź jak to działa!

Tablica

Każdy zalogowany użytkownik ma własną Tablicę.

Możesz umieszczać wpisy na swojej Tablicy oraz na tablicach Twoich znajomych. Wszystkie wpisy na Tablicy są widoczne dla znajomych.

Znajomi będą mogli także śledzić Twoją aktywność w portalu Wiedza w dzienniku aktywności, zamieszczonym powyżej Tablicy.

Blog

Blog jest miejscem, gdzie możesz napisać o wszystkim, co związane jest z normalizacją. Możesz pokazać w jaki sposób normy wpływają na Twój biznes i otoczenie, opisać ciekawe przypadki zastosowań.

Z bloga mogą korzystać wszyscy użytkownicy. Jedynym warunkiem jest rejestracja w portalu Wiedza.

Wydarzenia, zdjęcia, linki, artykuły - to wszystko możesz umieścić na swoim blogu (pamiętaj by podać źródło jeśli materiały nie są Twojego autorstwa).
Aby dodać wpis musisz się zalogować. Po publikacji wpisu możesz go zmienić. Zawsze możesz także skasować wpis.

Znajomi mogą śledzić oraz komentować Twoje wpisy.

Czat

Ostatnią metodą komunikacji jest czat na żywo.

Jako zalogowany użytkownik portalu Wiedza możesz nie tylko poznawać innych zarejestrowanych użytkowników i zapraszać ich do grona znajomych, ale także z nimi pisać.

Komunikator tekstowy znajdziesz w prawym dolnym rogu.  Wystarczy kliknąć "Znajomi online", a otworzy się lista zalogowanych znajomych. Wybranie znajomego rozpoczyna rozmowę z nim.

Zwróć uwagę, że obok znajduje się zakładka „Ustawienia". W niej możesz ustawić krótki opis, wyłączyć dźwięk przychodzących wiadomości oraz przejść do trybu „offline", co może być przydatne, jeśli nie chcesz, by zaczepiali Cię teraz znajomi.