III Ogólnopolska Konferencja „Bezpieczeństwo Informacyjne w Szkole i placówce oświatowej"

(2016-10-05)

(2016-10-05)

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie oraz Polski Komitet Normalizacyjny serdecznie zapraszają dyrektorów, nauczycieli szkół, przedszkoli, placówek oświatowych oraz przedstawicieli organów prowadzących do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji: „Bezpieczeństwo Informacyjne w Szkole i placówce oświatowej"

V Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja"

(2016-10-04)

(2016-10-04)

Już po raz piąty zapraszamy uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych wszystkich typów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Normalizacja i ja". W tym roku, oprócz dotychczasowych kategorii, proponujemy nową, aktualnie bardzo modną formę wyrazu – komiks. Zastąpi on grafikę, ponieważ jest formą z większą możliwością przekazu.

Jubileusz 25-lecia OEIiZK w Warszawie

(2016-09-19)

(2016-09-19)
14 września odbyła się uroczysta konferencja z okazji 25-lecia Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

Na zaproszenie Marzenny Przesmyckiej-Baranek, dyrektora Ośrodka, w uroczystej gali wziął udział Tomasz Schweitzer –  Prezes PKN oraz Paweł Górski –  przedstawiciel Zespołu Polityki Edukacyjnej PKN.

Po uroczystym powitaniu zaproszonych gości i wystąpieniach władz oświatowych województwa mazowieckiego, przedstawione zostały ciekawe referaty:

  • „Co ma Python do Eulera" – prof. dra hab. Jana Madeya z Uniwersytetu Warszawskiego
  • „Krzewienie idei Seymoura Paperta w OEiIZK" – prof. dra hab. Macieja Sysło z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • „25 lat współpracy Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW w OEIiZK" – prof. dra hab. Krzysztofa Diksa z Uniwersytetu Warszawskiego.

Ośrodkowi, z którym Zespół Polityki Edukacyjnej Polskiego Komitetu Normalizacyjnego współpracuje od wielu lat, życzymy samych sukcesów, dalszych lat zawodowych wyzwań i kolejnych satysfakcjonujących projektów realizowanych wspólnie z PKN.
 

Dyrekcja OEIiZK otwiera konferencję  uczestnicy konferencji na auli

Wyświetlanie 1 - 3 z 137 rezultatów.
Pozycji na stronę 3
z 46