VIII Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole”

(2019-02-22)
15 marca 2019 roku odbędzie się VIII Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole" pod hasłem: „Normy + miasto = Smart City". Patroni konferencji to Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej. Organizatorami wydarzenia są: Polski Komitet Normalizacyjny oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

Podsumowanie VII Ogólnopolskiej Konferencji „Normalizacja w Szkole”

(2018-03-22)

16 marca 2018 roku w Warszawie, odbyła się VII Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole" z tematem wiodącym „Normy w ochronie środowiska".
Konferencja została tradycyjnie już zorganizowana przez Polski Komitet Normalizacyjny oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Patronat  honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Środowiska.

VII Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole”

(2019-02-20)
16 marca 2018 roku odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole" pod hasłem: „Normy w ochronie środowiska". Patroni konferencji to Minister Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Środowiska. Organizatorami wydarzenia są: Polski Komitet Normalizacyjny oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.
Wyświetlanie 1 - 3 z 27 rezultatów.
Pozycji na stronę 3
z 9