„Normalizacja w Ochronie Środowiska” – konferencja w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej

(2023-10-12)
21 września br. w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. Arkadego Fiedlera odbyła się konferencja pt. „Normalizacja w Ochronie Środowiska”. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objął Polski Komitet Normalizacyjny, a Wielkopolski Kurator Oświaty objął konferencję patronatem honorowym.

ODWOŁANA IX Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole”

(2020-03-11)
W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną oraz aktualnymi zaleceniami rządowymi z przykrością informujemy, że konferencja „Transport przyszłości napędzany normami”, która miała odbyć się 20 marca br., zostaje odwołana.

Podsumowanie VIII Ogólnopolskiej Konferencji „Normalizacja w Szkole”

(2019-03-25)
15 marca 2019 roku w Warszawie odbyła się VIII Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole" pod tytułem „Normy + miasto = Smart City". Konferencja została zorganizowana przez Polski Komitet Normalizacyjny przy pomocy Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej i Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.
Wyświetlanie 1 - 3 z 29 rezultatów.
Pozycji na stronę 3
z 10