Podsumowanie VII Ogólnopolskiej Konferencji „Normalizacja w Szkole”

(2018-03-22)

16 marca 2018 roku w Warszawie, odbyła się VII Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole" z tematem wiodącym „Normy w ochronie środowiska".
Konferencja została tradycyjnie już zorganizowana przez Polski Komitet Normalizacyjny oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Patronat  honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Środowiska.

VII Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole”

(2018-02-20)
16 marca 2018 roku odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole" pod hasłem: „Normy w ochronie środowiska". Patroni konferencji to Minister Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Środowiska. Organizatorami wydarzenia są: Polski Komitet Normalizacyjny oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

IV Ogólnopolska Konferencja „Bezpieczeństwo informacyjne w szkole i placówce oświatowej”

(2017-10-02)
Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie oraz Polski Komitet Normalizacyjny serdecznie zapraszają dyrektorów, nauczycieli szkół, przedszkoli, placówek oświatowych oraz przedstawicieli organów prowadzących do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji: „Bezpieczeństwo Informacyjne w Szkole i placówce oświatowej".
Wyświetlanie 1 - 3 z 26 rezultatów.
Pozycji na stronę 3
z 9