Wirtualna Organizacja Działań (WOD) – XVIII Seminarium problemowe

(2016-01-18)

Poprawność danych i kultura w świecie cyfrowym

(2016-01-18)
12-13 lutego br., w murach Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, odbędzie się XVIII Seminarium problemowe WOD. Temat wiodący  to: Poprawność danych i kultura informacji w świecie cyfrowym. W Seminarium, w którym uczestniczą przedstawiciele wielu środowisk akademickich oraz organizacji technicznych, na zaproszenie organizatorów – po raz pierwszy w tym roku – udział weźmie także Polski Komitet Normalizacyjny.

Barbórka w AON pod znakiem prakseologii, normalizacji i zarządzania!

(2015-12-08)

(2015-12-08)
4 grudnia br. w Bibliotece Głównej AON odbyła się konferencja zorganizowana przez Polski Komitet Normalizacyjny i Akademię Obrony Narodowej „Efektywność zarządzania w świetle prakseologii i normalizacji”. Wygłoszono czternaście referatów z zakresu prakseologii, normalizacji i szeroko pojętego zarządzania. W spotkaniu wzięło udział około 130 osób – przedstawicieli szkół wyższych i biznesu z całej Polski.

Normalizacja a legislacja administracyjna

(2015-11-16)

Konferencja naukowa zorganizowana przez UKSW i PKN

W czasie obrad Konferencji(2015-11-10)
5 listopada br. w Warszawie odbyła się konferencja naukowa pt. „Normalizacja a legislacja administracyjna", zorganizowana przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Polski Komitet Normalizacyjny. Komitet Programowy tworzyli: prof. dr hab. Grażyna Szpor – UKSW,  dr inż. Tomasz Schweitzer – prezes PKN oraz dr Bogdan Fischer – Uniwersytet Jagielloński.

Wyświetlanie 1 - 3 z 19 rezultatów.
Pozycji na stronę 3
z 7