Inżynieria innowacji – Konferencja w Akademii im. Jakuba Paradyża

(2020-12-11)

21 kwietnia 2017, na zaproszenie władz Wydziału Technicznego, przedstawiciele PKN brali udział w konferencji naukowej Inżynieria innowacji, zorganizowanej przez Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Współorganizatorem konferencji był Lubuski Klaster Metalowy. Konferencji patronowała prof. dr hab. Elżbieta Skorupska – Raczyńska, JM Rektor Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

Wirtualna Organizacja Działań (WOD) – XVIII Seminarium problemowe

(2020-12-11)

Poprawność danych i kultura w świecie cyfrowym

12-13 lutego br., w murach Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, odbędzie się XVIII Seminarium problemowe WOD. Temat wiodący  to: Poprawność danych i kultura informacji w świecie cyfrowym. W Seminarium, w którym uczestniczą przedstawiciele wielu środowisk akademickich oraz organizacji technicznych, na zaproszenie organizatorów – po raz pierwszy w tym roku – udział weźmie także Polski Komitet Normalizacyjny.

Barbórka w AON pod znakiem prakseologii, normalizacji i zarządzania!

(2020-12-11)

4 grudnia br. w Bibliotece Głównej AON odbyła się konferencja zorganizowana przez Polski Komitet Normalizacyjny i Akademię Obrony Narodowej „Efektywność zarządzania w świetle prakseologii i normalizacji”. Wygłoszono czternaście referatów z zakresu prakseologii, normalizacji i szeroko pojętego zarządzania. W spotkaniu wzięło udział około 130 osób – przedstawicieli szkół wyższych i biznesu z całej Polski.

Wyświetlanie 1 - 3 z 20 rezultatów.
Pozycji na stronę 3
z 7