Seminarium „Normalizacja – nie tylko dla inżynierów” na Politechnice Łódzkiej

(2016-12-21)

(2016-12-21)
Dnia 14 grudnia br. w Instytucie Mechatroniki i Systemów Informatycznych Politechniki Łódzkiej, z inicjatywy i pod patronatem JM Rektora PŁ, prof. dr hab. inż. Stanisława Wiaka, zostało zorganizowane seminarium „Normalizacja – nie tylko dla inżynierów”.

„ŚWIAT ZBUDOWANY NA NORMACH”

(2016-12-13)

Nowy e-podręcznik podstaw normalizacji dla studentów

(2016-12-13)
Normy wykorzystywane są codziennie przez przedsiębiorców, producentów, organy publiczne i inne organizacje jako narzędzie do zarządzania istotnymi sprawami, takimi jak handel, regulacje prawne, jakość, zdrowie i bezpieczeństwo, nowe technologie, efektywność energetyczna, oddziaływanie na środowisko, łączność czy interoperacyjność.

Zrozumienie norm i normalizacji jest dla studentów niezbędne, ponieważ wiedza ta może być ważnym atutem w trakcie studiów, ale co ważniejsze w ich przyszłej karierze menedżerów, inżynierów, naukowców lub w każdym innym zawodzie, jaki wybiorą.

 

Wirtualna Organizacja Działań (WOD) – XVIII Seminarium problemowe

(2016-01-18)

Poprawność danych i kultura w świecie cyfrowym

(2016-01-18)
12-13 lutego br., w murach Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, odbędzie się XVIII Seminarium problemowe WOD. Temat wiodący  to: Poprawność danych i kultura informacji w świecie cyfrowym. W Seminarium, w którym uczestniczą przedstawiciele wielu środowisk akademickich oraz organizacji technicznych, na zaproszenie organizatorów – po raz pierwszy w tym roku – udział weźmie także Polski Komitet Normalizacyjny.

Wyświetlanie 1 - 3 z 46 rezultatów.
Pozycji na stronę 3
z 16