„Normalizacja dla inżynierów i menedżerów – czy jest potrzebna?” – Seminarium na AGH

(2018-06-15)
W dniu 13 czerwca br. w Bibliotece Głównej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbyło się seminarium normalizacyjne: „Normalizacja dla inżynierów i menedżerów – czy jest potrzebna?” Organizatorem był Polski Komitet Normalizacyjny, a inicjatorem tego wydarzenia dla studentów i pracowników naukowych – Punkt Informacji Normalizacyjnej BG AGH.

Seminarium „Normalizacja - nie tylko dla inżynierów” na Uniwersytecie Zielonogórskim

(2017-05-17)

(2017-05-17)
10 maja 2017 r. w auli Biblioteki Uniwersytetu Zielonogórskiego odbyło się seminarium poświęcone normalizacji. Zorganizowane zostało przez Regionalny Ośrodek Informacji Normalizacyjnej i Patentowej Biblioteki, w ramach obchodzonego corocznie "Tygodnia Bibliotek". Celem seminarium było umożliwienie spotkania z normalizacją  szerszemu gronu studentów i pracowników.

Seminarium „Normalizacja – nie tylko dla inżynierów” poświęcone było ekonomicznym aspektom i korzyściom z normalizacji i norm zarówno na szczeblu korporacyjnym, jak i w gospodarce krajowej i światowej. 

Inżynieria innowacji – Konferencja w Akademii im. Jakuba Paradyża

(2017-05-17)

(2017-05-17)
21 kwietnia 2017, na zaproszenie władz Wydziału Technicznego, przedstawiciele PKN brali udział w konferencji naukowej Inżynieria innowacji, zorganizowanej przez Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Współorganizatorem konferencji był Lubuski Klaster Metalowy. Konferencji patronowała prof. dr hab. Elżbieta Skorupska – Raczyńska, JM Rektor Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

Wyświetlanie 1 - 3 z 49 rezultatów.
Pozycji na stronę 3
z 17